دوشنبه 2 خرداد‌ماه سال 1384
بی بی سی نوشته :

از میان ده ها داوطلب زن نیز که برای انتخابات ثبت نام کرده بودند، شورای نگهبان صلاحیت هیچکدام را تایید نکرده است.
صلاحیت تمامی زنانی که برای انتخابات ثبت نام کرده بودند رد شد

در میان داوطلبان زن، دست کم دو نماینده فعلی مجلس و اعظم طالقانی، دختر آیت الله طالقانی حضور داشتند و هریک با ارائه استدلال هایی، خود را واجد تمامی شرایط لازم برای رئیس جمهور شدن معرفی می کردند. اما شورای نگهبان با رد صلاحیت همه این زنان، بحث رشد زنان به عالی ترین سطح مدیریتی در ایران را دست کم چهار سال دیگر به تاخیر انداخت. زنان در دوران پس از انقلاب اسلامی حتی به سطح وزارت نیز نرسیده اند و ریاست سازمان حفاظت محیط زیست بالاترین مقامی است که زنان در ایران کسب کرده اند.

مشکل عمده زنان در انتخابات ریاست جمهوری ایران، شرط "رجل سیاسی" بودن است که طبق آن گفته می شود قانونا، تنها مردان حق رئیس جمهور شدن دارند.

البته غلامحسین الهام سخنگوی شورای نگهبان در روزهای اخیر از اظهار نظر درباره اینکه سرانجام زنان حق نامزدی در انتخابات دارند یا خیر خودداری کرده و گفته بود این موضوع در روز اعلام نتایج روشن خواهد شد()

** این چن تا لینکم ببینین .اولیش مال دیروزه یعنی دوشنبه بقیه ش  مال امروزه یعنی سه شنبه دیگه ! ( شما با این لینکها به ایرانی بودن خود افتخار و عشق می ورزید ) ‌:
۱ )‌معین رد صلاحیت شد

۲ ) شورای نگهبان صلاحیت معین و مهرعلیزاده را تأیید کرد

۳) نامه ی جنتی به رهبر 

۴ )‌ اون چن روز اولی که این نظر سنجی رو گذاشته بودن شاید ۶٪ گفته بودن رای نمیدیم.اما از دیروز که گفتن معین رد صلاحیت شده ۳/۲۲ ٪ گفتن رای نمیدیم !!!


--------------------------------------------------------------------------------
پ.ن :

برو بچس نظر ارائه کنین که رنگ بک گراندو چه رنگی کنم ؟ رنگاتونم اجق وجق نباشه لطفا !
اها بعد کی پرشین گیگ داره ؟! من میخوام !
شرمیشن چی ؟اونم کسی اکانته اضافه داره ؟!