یکشنبه 23 اسفند‌ماه سال 1383

 


با عرض سلام و روز و شب بخیر توجه شمارا به چند نکته ی نه چندان نکته جلب میکنم.لطفا همکاری لازمه را مبذول دارید. متشکرم :

۱) از تمامی تبریکات من باب تولد اینجانب کمال متشکرم را از همه ی شما خواهانم

 ۲) به علت آگاهی از فقدان هر گونه حال و ایضا حول  چارشنبه سوری که فی الواقع همان چارشنبه و خود سه شنبه  می باشد را به همه ی هم وطنان با فرهنگ تبریک و میمون عرض مینمایم. امیدناکیم که تمام و کمال حال خود را کرده و هیچگونه اسرافی را به هدر ندهید

۳ )‌ خواندن این لینک*مزخرف  را (سرفه)ببخشید...  و البته این یکی لینک بدک نیست رابه تمامی افراد زیر و روی ۱۸ سال توصیه میکنیم.باشد که خدا هم از ما راضی باشد.

۴ )‌ این را هم نمیپسندیم و با خود می گوییم این کجا و آن کجا ؟** :
ایرانیان در نخستین شب از پنج شب آخر سال بر سر بام ها آتش روشن می کردند. زیرا آتش در نزد آنها نماد و نشانه گرما، فروغ ، روشنایی و نور هدایت و میان عناصر زمینی سمبل نور، اهورامزدا بود. به همین دلیل آتش جنبه تقدس و تبرک داشته است. بنابراین آنها در آن شب آتش روشن می کردند تا هم کار مقدسی انجام داده باشند و هم فروهرها راه منزل خود را پیدا کنند.
همچنین رسم بوده که وقتی آتش خاموش می شد یک دختر جوان خاکستر را جمع می کرد و بیرون از خانه دور می ریخت تا به اصطلاح نحسی سال از خانه خارج شود. سپس اهالی خانه در را به روی او می بستند. وقتی دختر در می زد، از او می پرسیدند: تو کی هستی؟ می گفت: منم. می گفتند: از کجا آمدی؟ می گفت: از عروسی ، با خودت چه آورده ای ؟ خوشی و تندرستی. در اینجا بود که در را باز کرده و دختر را به خانه می آوردند.

۵) اظهار تاسف و یاس میکنیم که اگر یک عدد پست دیگر بیفزایم نامه ی فری به خاطره ها و تاریخ خواهد پیوست

۶ ) با نوید سلامتی و تندرستی برای همه ی شما هم وطنان تمامیت ارضی/عرضی شما را به خدای منان و متعال می دهیم

خبر فوری : همین هنگام چیزی با صدای نارنجک و به هیبت بمب انسانی را از خواب غفلت جدا و رها نمود

* مرگ بر ضد ولایت فقیه مرگ بر منافقین و صدام مرگ بر تمامی دستان خون چک
** بقیشو از اینجا  ؛ عکسم از همونجا