چهارشنبه 21 اردیبهشت‌ماه سال 1384


اهلا و سهلا؟ :

 

اینجانب مفتخرم بعد از چند قرن و اندی چنین صفحه ی خوش رنگ و لعابی را آپدیت نمایم .باشد که خدا از سر کوتاهی ما نیز بگذرد ( الهی آمین )

 

1 )همان طور که استحضار دارید 18 نمایشگاه بین المللی کتب بر پا میباشه است.در این راستا و راستاهای دیگر بنده نیز به عنوان یکی از بندگان حقیر خداوند منان به همراه تنی چند از دیوانگان این مرز و بوم  عازم این امر خیر ( یعنی همون خرید کتب ) شده و در آن محل به مورخ5 شنبه ی هفته ی اخیر به طول 4-5 ساعته اسقرار یافتیم و همی حالی بردیم ( یعنی کتب خریدیم ).

در آغاز کورمال کورمال به دنبال نقشه ای گشتیم تا بلکه ما هم آدم وار به خرید بپردازیم. ما در این نقشه تنها چیزی که دیدیم –علاوه بر اندک تعدادی چیز دوار که آن را سالن مینامیدند- دبلیو سی یا همان موال خودمان بود . تعداد این جایگاه اجابت مزاج ها به حدی 1-2 متر پشت هم بود که ما را برآن داشت تا شمارا هم با این موال ها سهیم کنیم !(یعنی… اصن برداشت ذهنی برای عموم آزاد است آقا !) اکیدا نیز توصیه می کنیم که هر کس یه چیزیش در حال ریزش بود به نمایشگاه کتاب سری بزند( این چیز هر چیزی می تواند باشد ) البت این نقشه متعلق به مورخ جمعه ی اخیر میباشد که اینجانب به صورت دومین دفه با تنی چند از دیوانگان فامیل به آن پرداختیم و از آن جا که به صورت کاملا شگرفی در آن روز هم  مثل سگ باران می بارید و هم آفتاب انسانها را مورد عنایت قرار می داد ، این نقشه به صورت جر وا جر خدمت شما عزیزان تقدیم شده است.

 

 

2 ) این عکسی را که در بالا  مشاهده می فرمایید یکی از برکات خداوند تبارک و تعالی است که به هیچ عنوان قابل شکرگزاری نمی باشد . هیچ رقمه !

 

3 ) والله ما از اول سال میمون و مبارک خروسی 1384 ، 4-5 عدد تلفات داده ایم.خواستم بگویم که "آدمیه دیگه ! یه موقع دیدی تو افتادی مردی.کی به کیه ؟! " حتی شما دوست عزیز

 

4 ) اندر وصف روزهای خونین مدرسه نیز خدمتتان عارضم که بنده به هیچ عنوان به دروس گرامی نرسیده ام، نمیرسم و نخواهم رسید و تاخیر در آپدیت این مکان نیز تنها به یک علنی بوده است که چون بی نزاکتی می باشد  نزاکتی آن را بیان می کنه میباشم : تنبلی و فقدان هر گونه حال .

از طرف دیگر در این خرابه – که همان مدرسه باشد – هم چنان بو بیداد می کند با این تفاوت که بوها روز به روز متنوع تر و خفقان آورتر میشوند، جای شما سبز !

 

5 ) بازگشت پر شکوه و عظمت عظماه العضما علیمه و العلما را از مکه ی معظمه به وطن گلباران می کنیم تا شاید دفعه ی دیگر با شادی هر چه تمامتر  این حرکت را  در مراسم تدفین وی انجام دهیم (به حق دو دست بریده ی ابوالفضل انشالله )

 

6 ) یحتمل این وبلاگ دوباره تا روزی مثال امروز فی امان الله خواهد بود .پس از همین امروز خودتان را آماده کنید برای به امید خدا (!) بعد از امتحانات پدر سگ

 

7 ) یک چیز دیگر .چه کسی اینجا به چه کسی رای می دهد و چرا ؟ با ذکر دلیل  پاسخ خود را توضیح دهید

 

 

 پیام های حاصله :

 

 الف :
زندگی صحنه ی یکتا ی هنرمندی ماست
                                 هر کسی بوی خودش در دهد وز صحنه رود
صحنه پیوسته به جاست
                                  خرم آن بو که مردم بسپارند به کام

ب
:
زندگی یعنی بو به توان ابدیت

                     زندگی یعنی ضرب بو در ضربان مغزها

ج
:
بویی نشی برادر

 

 
پا نویس :

 به من ربطی نداره ولی دقت کردین چه چیز تو چیزی شد ؟؟!!